طی فعالیت ۲ خط اتوبوسرانی از مترو صادقیه و مترو چیتگر صورت گرفته است؛ اختصاص ۲۳ دستگاه اتوبوس به پایانه حمل و نقل عمومی دریاچه شهدای خلیج

 

 

پایانه دریاچه شهدای خلیج فارس با مساحت ۳ هزار متر مربع، دارای ۵ سکو، روشنایی کامل، سرپناه‌های ایستگاه اتوبوس، کانکس استقرار عوامل اتوبوسرانی و دیگر تجهیزات مورد نیاز یک پایانه مجهز است.

ایلنا: اتوبوس‌های خط دریاچه شهدای خلیج فارس از پایانه مترو صادقیه و پایانه مترو چیتگر با هدف ارتقای دسترسی شهروندان و مراجعه کنندگان هر روز از ساعت ۳۰: ۵ صبح تا ساعت ۲۲ به مقصد این مجموعه تفریحی گردشگری، سرویس دهی دارند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، پایانه حمل و نقل عمومی دریاچه شهدای خلیج فارس بعنوان هفتمین پایانه ناوگان حمل و نقل عمومی موجود در قطب تفریحی گردشگری پایتخت از بدو افتتاح و بهره برداری از مجموعه دریاچه و با انتقال ۲ خط اتوبوسرانی از میدان ساحل به آن، فعال شده و شهروندان می‌توانند هر روز از ساعت ۳۰: ۵ صبح تا ۱۵: ۲۰ شب از مبدا پایانه دریاچه، به مترو صادقیه و مترو چیتگر تردد کنند.

حسین مرادی شهردار منطقه ۲۲ در ابن باره گفت: پایانه دریاچه شهدای خلیج فارس با مساحت ۳ هزار متر مربع، دارای ۵ سکو، روشنایی کامل، سرپناه‌های ایستگاه اتوبوس، کانکس استقرار عوامل اتوبوسرانی و دیگر تجهیزات مورد نیاز یک پایانه مجهز است.

این پایانه بعد از اتمام عملیات عمرانی و تجهیز، در تاریخ ۱۳ تیرماه با راه اندازی ۲ خط و اختصاص ۲۳ دستگاه اتوبوس به بهره برداری رسید و فعالیت خود را در جهت خدمت رسانی به شهروندان آغاز کرد.

 

نظرات   

 
0 #2 Tinder dating site 1399-11-10 15:14
tinder dating app , tinder dating app
[url="http://ti nderdatingsiteu s.com/?"]tinder dating app
نقل قول
 
 
0 #1 Wqajiu 1399-08-26 13:09
letter editing - essay helper top essay writers
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اوقات شرعیورود به سایت

با عضویت در سایت می توانید از برخی امکانات سایت استفاده نماییدحدیث روز

رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.